Dominika Lenartowicz

Cześć

Jestem Dominika

Witaj! Jeśli interesujesz się tematyką, o której piszę na moim blogu, to warto poświęcić trochę czasu na jego przeczytanie. Na moim blogu znajdziesz wiele ciekawych artykułów związanych z drewnem, które mnie pasjonują i którymi chciałabym się z Tobą podzielić.

Tak jak już wcześniej widziałeś/łaś jestem absolwentką kierunku zwanego snycerstwem, który stał się moją pasją.

Praca z drewnem jest dla mnie pasją od wielu lat. Od najmłodszych lat zawsze interesowałam się tworzeniem różnych rzeczy, ale to drewno zawsze przyciągało moją uwagę.

Daje mi nieskończone możliwości tworzenia i wyrażania siebie. Każdy kawałek drewna jest inny, ma swoją fakturę, kolor i usłojenie, co czyni je unikalnym. Praca z drewnem wymaga precyzji, cierpliwości i wyobraźni.

Jeśli jeszcze nie miałeś/łaś okazji odwiedzić mojego bloga, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami. Mam nadzieję, że znajdziesz tam wiele inspiracji i wartościowych informacji, które pomogą Ci w życiu osobistym i zawodowym.

Blog

Ostatnie wpisy

26.03.2024

Jakie meble do salonu wybrać?

Wybór mebli do salonu wymaga przemyślanej decyzji, ponieważ są one nie tylko elementem wyposażenia, ale także definiują atmosferę i funkcjonalność tego pomieszczenia. Przede wszystkim meble salonowe powinny być funkcjonalne, co oznacza, że powinny spełniać konkretne potrzeby użytkowników.

26.03.2024

Jakie plisy okienne do wnętrza – materiały, kolory i wzory

Plisy okienne to wyjątkowe osłony okienne, których materiał jest składany w harmonijkę i umieszczony między profilami wykonanymi z plastiku lub aluminium. Dzięki tej konstrukcji plisy umożliwiają precyzyjną regulację zaciemnienia pomieszczenia, a także skuteczną ochronę przed wzrokiem sąsiadów i nadmiernym nasłonecznieniem.